Domy parterowe najlepszym rozwiązaniem dla rodzin.

No Comments

 

Dlaczego ludzie bardziej wolą stosować rozwiązania domów parterowych? Jest dużo zalet, które uderzają w serca potencjalnych klientów. Gdzie znaleźć firmy na tego typu przedsięwzięcie? homekoncept.com.pl jako renomowana firma poleca swoje usługi. Domy parterowe powinny spełniać nawet największe wymagania, wszak to inwestycja na całe życie. Na pewno budowa mniejszej konstrukcji potrwa mniej niż większego obiektu mieszkalnego a znaczy to, że już wkrótce będziesz cieszyć się swoją własną przestrzenią.

 

Jak najkorzystniej się wybudować?

 

Porównania domów parterowych statystyki
Statystyczne powierzchnie mieszkalne 145m kw
Spadek inwestycji w ostatnich latach w Polsce Ok 1600 mniej rocznie
Statystyczna ceny budowy za 1m 2 2 000,00 zł
Instalacja pieców gazowych w roku 2017 15,00%
Instalacja kolektorów słonecznych w 2017 7,00%
Małe powierzchnie mieszkalne kwalifikacja Od 100m kw do 140 m kw
Klienci zadowoleni na portalach społecznościowych Ok 4tys osób
Statystyczna cena projektu 900,00 zł
Statystyczna cena maksymalna projektu na m2 200,00 zł
Statystyczna cena minimalna projektu na m2 50,00 zł

 

Domów parterowych z pewnością z roku na rok będzie przybywało, ponieważ jest to jedna z korzystniejszych alternatyw. Opłaty w takich domach są na podobnej stopie jak w bloku . Jeśli twoim celem jest spełnianie swoich marzeń, pragniesz z dużego miasta przeprowadzić się w zaciszne miejsce domy parterowe to opcja idealna dla ciebie.

 

Przeglądaj już dziś najlepsze oferty i podejmij decyzję o wyprowadzce, która z całą pewnością będzie jedną z najlepszych kroków w życiu. Czuj się cały rok jak na wakacjach i odpoczywaj w swoim ogrodzie kiedy tylko chcesz. Pamiętaj aby z głową podchodzić przy wyborze firm, którym zlecisz usługę budowy . Spytaj projektantów kogo polecają i komu najbardziej można zaufać w kwestii budowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *